informacje

ŻYCZENIA

„NIE JEST BOGATY TEN, KTO DUŻO MA, LECZ TEN, KTO DUŻO DAJE.”

-Erich Fromm-

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski życzy całej Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu dużo zdrowia, energii i wytrwałości, byście mogli w pełni realizować swoje plany życiowe i zawodowe.

BUDUJMY WIĘZI

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy Dyrekcję, Nauczycieli, Rodziców oraz Młodzież i Dzieci szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz Mieszkańców  do wzięcia udziału w Mszy Świętej w Kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim w dniu 16 września 2020 r. o godz. 18:00 (środa), organizowanej w ramach X Tygodnia Wychowania – „Budujemy Więzi”

Bernadeta Frysztak
Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

EGZAMIN MATURALNY POPRAWKOWY

Drodzy Absolwenci!

Egzamin maturalny poprawkowy odbędzie się 8 września (wtorek) o godz. 14.00 wg harmonogramu.

Język polski sala 208
Matematyka sala 208
Język angielski sala 207
Język rosyjski sala 209

Na egzamin uczniowie zgłaszają się o godz. 13.15, wchodzą wejściem nr 7(od dziedzińca szkoły).
Proszę zabrać ze sobą maseczki, dowód osobisty oraz kody kreskowe.

ŻYCZENIA

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Koleżanki i Koledzy! Nadszedł długo wyczekiwany moment - wakacje! Z tej okazji w imieniu Samorządu Uczniowskiego życzę wszystkim udanego wypoczynku, spędzonego w gronie przyjaciół. Nie zapominajmy o bezpieczeństwie, aby zdrowi i pełni sił wrócić do szkoły w kolejnym roku szkolnym.

Izabela Ortyl