SIATKÓWKA W NASZEJ SZKOLE

W dniu 2 marca 2020 r. w naszej szkole odbyły się międzyklasowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek stanęły klasy: I TżG, III Tż, III Tak i IV Tżg. Dziewczęta były bardzo zaangażowane grą. Walka o pierwsze miejsce okazała się bardzo zacięta. W rezultacie najlepsze okazały się uczennice z klasy IV Tżg. Na drugim miejscu znalazła się klasa III Tż, a na trzecim I TżG. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom gry fair play i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody zorganizowały panie Lucyna Kędzior i Iwona Kasperska.

I.K

TENIS STOŁOWY

28.02.2020 roku w sali gimnastycznej odbyły się szkolne zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Raz w roku młodzież naszej szkoły rywalizuje między sobą, a tegoroczne zawody były wyjątkowo obfite ze względu na frekwencję, która była dwukrotnie wyższa niż zazwyczaj. Powodem tego był zapewne podwójny rocznik uczniów po szkole podstawowej i gimnazjum. Dodatkowo były rozdawane karty zgłoszeniowe, które przygotowała pani Agata Paśko.

W rozgrywkach rywalizowało 62 chłopców i 18 dziewcząt, czyli 80 uczestników.

TENIS STOŁOWY I MIEJSCE

Jak rok temu Karol Wośko i Wiktor królikowski obronili I miejsce na zawodach rejonowych w Dębicy. Rywalizowało 8 szkół średnich z 4 powiatów, Mieleckiego, Dębickiego, Kolbuszowskiego i naszego. Zawody drużynowe w tenisa stołowego rozegrane zostały na hali sportowej MOSIR.Przed nimi zawody wojewódzkie także trzymamy kciuki.

PIŁKA SIATKOWA

W dniu 12 listopada 2019r. odbył się w naszej szkole turniej klas pierwszych w piłce siatkowej chłopców. Rozgrywki realizowane były systemem "każdy z każdym". Spośród wszystkich klas pierwszych najlepszymi okazali się chłopcy z klasy 1IaG, której wychowawcą jest M. Matusik. Wygrani w składzie: Barnak Arkadiusz, Daniel Damian,  Kozek Adrian, Siwiec Jakub, Szymaszek Maciej, Wierzchanowski Szymon, Ligęska Mikołaj, Adamski Hubert będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach klas starszych. Drugie miejsce zajęła klasa 1 MAG, III miejsce klasa 1 IbG, IV 1 BmG, 1 TmP.

TENIS STOŁOWY

05.11.2019r. w Sędziszowie Młp na hali sportowej przy LO odbyły się drużynowe zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach corocznej licealiady. Chłopcy jak rok temu obronili I miejsce i zakwalifikowali się na zawody drużynowe. Karol Wośko i Królikowski Wiktor to zawodnicy ligowi także nic nie dzieje się z przypadku gratulacje!!!

SZACHY ZAWODY

Rejonowe drużynowe zawody szachowe w Mielcu dla naszych uczniów okazały się udane bo zajeliśmy 3 miejsce. Gratulacje dla Mędrygała Rafała, Marć Gabrieli, Sochy Kamila i Stefańskiego Adasia

ZAWODY SZACHOWE

22.10.2019 roku odbyły się powiatowe drużynowe zawody szachowe w Sędziszowie Młp Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Marć Gabriela z IV TŻ,Mędrygał Rafał z IV TG,Socha Kamil z II TIb i Stefański Adam z IITŻ. Po mocnych partiach szachowych systemem każdy z każdym wywalczyli II miejsce i zakwalifikowali się na zawody rejonowe.Uczniowie ci w tamtym roku zdobyli III miejsce na zawodach wojewódzkich w Mielcu także trzymamy za nich kciuki w kolejnych zmaganiach.

ZSA-T NA PODIUM

Reprezentacja Szkoły w piłce siatkowej kobiet dobrze zadebiutowała w rozgrywkach Licealiady, które odbyły się na hali sportowej w LO Sędziszów. Drużyna gładko pokonała ZST - Sędziszów Młp., ZS Ropczyce jak również LO Ropczyce. Nasza reprezentacja przegrała tylko jeden mecz z LO Sędziszów i uplasowała się na II miejscu.  Gratulujemy sukcesu!
O ten sukces walczyły:
Weronika Piwowar, Kornelia Kubik, Martyna Rusin, Marcelina Marć, Wiktoria Kopera, Izabela Ortyl, Sylwia Gniewek, Paulina Pikuła, Karolina Foltyńska, Weronika Betleja, Marika Ferfecka.

MAMY BRĄZ W SZACHACH

27 listopada 2018 roku młodzież naszej szkoły zdobyła III miejsce w szachach. To pierwsze tak wysokie osiągnięcie na szczeblu województwa. Wszyscy wiemy, że ta królewska gra wymaga skupienia, myślenia, głębokiego analizowania sytuacji na szachownicy. Drużyna w składzie: Marć Gabriela z IIITŻ, Socha Kamil z I TIB, Mędrygał Rafał z IIITŻ, Stefański Adam z ITŻ, nie poddała się, była mocna  i dobra.

SZKOLNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W czwartek 25 stycznia odbyły się międzyklasowe zawody dziewcząt w piłce siatkowej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział i zaangażowanie. Po rozegraniu turnieju systemem każdy z każdym z czterech drużyn, które brały w nim udział wyłoniliśmy zwycięzców.

Klasyfikacja wygląda następująco:

1 miejsce: klasa 2Tżg w składzie: Ferfecka Marika, Marć Marcelina, Maciołek Martyna, Sum Aleksandra, Świder Julia, Jarząb Edyta i gościnnie Paśko Aleksandra z klasy 4 Tg