sport

TENIS STOŁOWY

Podium dla naszych uczniów. W czwartek 18 listopada odbyły się drużynowe zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców, gdzie zajęliśmy dwa III miejsca. Były to kolejne zawody na szczeblu naszego powiatu które rozegrane zostały na hali sportowej w Sędziszowie Młp.Startowali zawodnicy z 5 szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Kubik Kornelia, Milena Bobulska i rezerwowa zawodniczka Chmara Kinga.

Tags: 

ZAWODY SZACHOWE

W piątek 5 listopada 2021 w Zespole Szkół Zawodowych w Sędziszowie Małopolskim odbyły się  drużynowe
zawody szachowe. W zmaganiach wzięło udział 5 zespołów ze szkół średnich z naszego powiatu. Nasza
drużyna, w skład której wchodzili uczniowie: Kami Socha z kl. IV TIb, Adam Stefański z kl. IV TŻ, Andżelika
Mazur z kl. III Ibp, Piotr Bielański i Hubert Drozd z kl. II Ti, zajęła pierwsze miejsce i awansowała na zawody
rejonowe. Składam im serdeczne podziękowanie za godne reprezentowanie szkoły.

Opiekun: Sebastian Szajstek

Tags: 

SIATKÓWKA W NASZEJ SZKOLE

W dniu 2 marca 2020 r. w naszej szkole odbyły się międzyklasowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. Do rozgrywek stanęły klasy: I TżG, III Tż, III Tak i IV Tżg. Dziewczęta były bardzo zaangażowane grą. Walka o pierwsze miejsce okazała się bardzo zacięta. W rezultacie najlepsze okazały się uczennice z klasy IV Tżg. Na drugim miejscu znalazła się klasa III Tż, a na trzecim I TżG. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom gry fair play i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody zorganizowały panie Lucyna Kędzior i Iwona Kasperska.

I.K

Tags: 

TENIS STOŁOWY

28.02.2020 roku w sali gimnastycznej odbyły się szkolne zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Raz w roku młodzież naszej szkoły rywalizuje między sobą, a tegoroczne zawody były wyjątkowo obfite ze względu na frekwencję, która była dwukrotnie wyższa niż zazwyczaj. Powodem tego był zapewne podwójny rocznik uczniów po szkole podstawowej i gimnazjum. Dodatkowo były rozdawane karty zgłoszeniowe, które przygotowała pani Agata Paśko.

W rozgrywkach rywalizowało 62 chłopców i 18 dziewcząt, czyli 80 uczestników.

Tags: 

TENIS STOŁOWY I MIEJSCE

Jak rok temu Karol Wośko i Wiktor królikowski obronili I miejsce na zawodach rejonowych w Dębicy. Rywalizowało 8 szkół średnich z 4 powiatów, Mieleckiego, Dębickiego, Kolbuszowskiego i naszego. Zawody drużynowe w tenisa stołowego rozegrane zostały na hali sportowej MOSIR.Przed nimi zawody wojewódzkie także trzymamy kciuki.

Tags: 

PIŁKA SIATKOWA

W dniu 12 listopada 2019r. odbył się w naszej szkole turniej klas pierwszych w piłce siatkowej chłopców. Rozgrywki realizowane były systemem "każdy z każdym". Spośród wszystkich klas pierwszych najlepszymi okazali się chłopcy z klasy 1IaG, której wychowawcą jest M. Matusik. Wygrani w składzie: Barnak Arkadiusz, Daniel Damian,  Kozek Adrian, Siwiec Jakub, Szymaszek Maciej, Wierzchanowski Szymon, Ligęska Mikołaj, Adamski Hubert będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach klas starszych. Drugie miejsce zajęła klasa 1 MAG, III miejsce klasa 1 IbG, IV 1 BmG, 1 TmP.

Tags: 

TENIS STOŁOWY

05.11.2019r. w Sędziszowie Młp na hali sportowej przy LO odbyły się drużynowe zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach corocznej licealiady. Chłopcy jak rok temu obronili I miejsce i zakwalifikowali się na zawody drużynowe. Karol Wośko i Królikowski Wiktor to zawodnicy ligowi także nic nie dzieje się z przypadku gratulacje!!!

Tags: 

SZACHY ZAWODY

Rejonowe drużynowe zawody szachowe w Mielcu dla naszych uczniów okazały się udane bo zajeliśmy 3 miejsce. Gratulacje dla Mędrygała Rafała, Marć Gabrieli, Sochy Kamila i Stefańskiego Adasia

Tags: 

ZAWODY SZACHOWE

22.10.2019 roku odbyły się powiatowe drużynowe zawody szachowe w Sędziszowie Młp Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Marć Gabriela z IV TŻ,Mędrygał Rafał z IV TG,Socha Kamil z II TIb i Stefański Adam z IITŻ. Po mocnych partiach szachowych systemem każdy z każdym wywalczyli II miejsce i zakwalifikowali się na zawody rejonowe.Uczniowie ci w tamtym roku zdobyli III miejsce na zawodach wojewódzkich w Mielcu także trzymamy za nich kciuki w kolejnych zmaganiach.

Tags: 

ZSA-T NA PODIUM

Reprezentacja Szkoły w piłce siatkowej kobiet dobrze zadebiutowała w rozgrywkach Licealiady, które odbyły się na hali sportowej w LO Sędziszów. Drużyna gładko pokonała ZST - Sędziszów Młp., ZS Ropczyce jak również LO Ropczyce. Nasza reprezentacja przegrała tylko jeden mecz z LO Sędziszów i uplasowała się na II miejscu.  Gratulujemy sukcesu!
O ten sukces walczyły:
Weronika Piwowar, Kornelia Kubik, Martyna Rusin, Marcelina Marć, Wiktoria Kopera, Izabela Ortyl, Sylwia Gniewek, Paulina Pikuła, Karolina Foltyńska, Weronika Betleja, Marika Ferfecka.

Tags: 

Strony