Pracownicy

Dyrekcja:

  • Dyrektor: Agnieszka Mazur (biologia, przedmioty zawodowe: technik architektury krajobrazu)
  • Wicedyrektor: Lucyna Kędzior (wychowanie fizyczne)
  • Kierownik Szkolenia Praktycznego: Zawisza Andrzej (przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik mechanizacji rolnictwa)

Nauczyciele:

  • Bober Katarzyna przedmioty zawodowe: technik architektury krajobrazu
  • Bocheńska Krystyna przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Bokota Bernadeta język niemiecki
  • Boś - Harbuz Ewelina język polski
  • Charchut Magdalena przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Chmura Maciej wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Czajkowska Katarzyna język polski, historia
  • Czarnik Alina przedmioty zawodowe: technik geodeta
  • Dąbroś Agnieszka język angielski
  • Dudzińska Dorota przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Dykas Adam matematyka, fizyka
  • Feret Roman informatyka, fizyka, przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa
  • Górak Anna przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Jezioro Dominika język angielski
  • Kaczor Marek przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Kasperska Iwona język rosyjski, wychowanie fizyczne
  • Kasprzyk Agnieszka historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Klimek Tomasz nauka jazdy samochodem, przedmioty zawodowe: technik urządzeń i systemów energii odnawialnej
  • Kmiecik Marian przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, nauka jazdy ciągnikiem
  • Konefał Agnieszka język niemiecki, technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Konieczny Monika informatyka, zajęcia rewalidacyjne, przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Kosiak Jolanta bibliotekarz, język polski
  • Kozub Zbigniew przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Kozubowska Joanna matematyka
  • Krawczyk Sławomir matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Ks. Kędzior Marek religia
  • Ks. Szczepanik Stanisław religia
  • Kubik Krystian przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • Łoboda Piotr przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, nauka jazdy samochodem
  • Majka-Białorudzka Sylwia pedagog
  • Matusik Maciej przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Mazur Magdalena przedmioty zawodowe: technik geodeta
  • Mędrygał Łukasz przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Musak Anna język niemiecki, wiedza o kulturze
  • Mycek Maria tyflopedagog
  • Nizioł Sylwia przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych
  • Opiela Marcin przedmioty zawodowe: technik mechanizacji rolnictwa, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • Paśko Agata wychowanie fizyczne
  • Paśko Paweł przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Pięta Małgorzata język polski
  • Mastej Małgorzata matematyka, chemia
  • Przywara Janusz wychowanie fizyczne
  • Rączka Józef matematyka
  • Sąsiadek Dawid przedmioty zawodowe: technik informatyk
  • Skóra Jakub wychowanie fizyczne, systemy operacyjne
  • Subaczak Agata chemia
  • Szajstek Sebastian wychowanie fizyczne
  • Szaroma Jacek przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, technik mechanizacji rolnictwa
  • Szerszeń Elżbieta biologia, wychowanie do życia w rodzinie
  • Szydło Andrzej przedmioty zawodowe: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, technik mechanizacji rolnictwa
  • Śliwa Kinga język angielski
  • Tomaka – Bokota Ewa przedmioty zawodowe: technik architektury krajobrazu,
  • Walczyk-Weselak Wioletta przedmioty zawodowe: technik żywienia i usług gastronomicznych, chemia
  • Wiktor Halina przedmioty zawodowe: technik architektury krajobrazu
  • Wojnowski Bogusław geografia, wiedza o społeczeństwie
  • Wychocka Agnieszka podstawy przedsiębiorczości,  doradztwo zawodowe
  • Kucharska Anna język angielski
  • Jaworek - Cabaj Ewelina język angielski
  • Hendzel Barbara język niemiecki

Pracownicy administracji i obsługi szkoły:

  • Kłusowska Małgorzata - główny księgowy
  • Wiktor Barbara - kierownik gospodarczy
  • Wiktor Magdalena - sekretarz szkoły
  • Feret Agata - samodzielny referent
  • Dobrowolska Dorota - sekretarka
  • Szczepanek Halina - specjalista do spraw księgowych
  • Charchut Monika – pomoc administracyjno-obsługowa
  • Stec Barbara - sprzątaczka
  • Róg Bernadeta - sprzątaczka
  • Bakota Małgorzata - sprzątaczka
  • Siwulec Danuta - sprzątaczka
  • Róg Zenon - konserwator
  • Misiorek Wojciech - robotnik gospodarczy
  • Drygaś Andrzej – referent, robotnik gospodarczy