I DZIEŃ WIOSNY ZA NAMI

W poniedziałek 21 marca odbyły się w naszej szkole zawody sportowe w piłce siatkowej z okazji dnia wiosny. W turnieju tym wzięło udział 6 drużyn. W skład każdej ekipy wchodziło 3 kobiety i 3 mężczyzn. Rozegrano walkę w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Walka była bardzo wyrównana. Każdy rozegrany mecz przyniósł nam wiele emocji. Do pół finału weszły drużyny „Kucharzyki” i „I TAŻ”. III miejsce zajęły „Kucharzyki” wygrywając mecz wynikiem 2:0. Finał rozegrany był w 3 setach. „Kotki” i „Rozpruwacze” pokazały nam bardzo dobrą grę. Obydwa zespoły walczyły o puchar bardzo zacięcie. Ostatecznie w tie-break’u wygrała drużyna „Rozpruwaczy”  2:1. W czasie trwania turnieju mogliśmy również zobaczyć zespół naszych ucznów tańczących zumbę. Grupa taneczna obiecuje uświetniać swoim tańcem wszelkie imprezy szkolne. Gratulujemy wszystkim drużynom za wspaniałe emocje a w szczególności wygranym „Rozpruwaczom”. Życzymy dalszych sukcesów na sportowej drodze.

A. Paśko; J. Skóra