KONKURS Z OKAZJI 100 - LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

Młodzież naszej szkoły jest uzdolniona nie tylko gastronomicznie, informatycznie, ale również plastycznie. Miesiąc temu biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny na plakat z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Każda klasa miała wykonać plakat związany tematycznie z tym wydarzeniem. Technika wykonania prac była dowolna, z wyjątkiem techniki komputerowej (rysunek, malarstwo, kolaż, technika mieszana). Niektórzy uczniowie pracowali na godzinie wychowawczej ze swoimi nauczycielami, co świadczy o dużym zaangażowaniu wychowawców w życie szkoły. Uczniowie wykazali się ogromną interwencją twórczą, talentem i pracowitością tworząc przepiękne prace. Jury w skład którego weszli: dyrektor Agnieszka Mazur, kierownik szkolenia praktycznego Andrzej Zawisza, ksiądz Stanisław Szczepanik, polonistka Ewelina Boś-Harbuz, polonistka Katarzyna Czajkowska przyznało kolejne miejsca:

I miejsce zdobył plakat klasy I TAG, wychowawcą jest pani Dominika Jezioro,

II miejsce zdobył plakat klasy II TŻ, wychowawcą jest pani Anna Górak,

III miejsce zdobył plakat klasy IV TŻA ,wychowawcą jest pani Anna Kucharska.

Wyróżnienie otrzymała klasa I Tib, wychowawcą jest pan Maciej Chmura.

Nagrodą za I miejsce jest ognisko na warsztatach szkolnych, nagrodą za II miejsce są dwa dni bez pytania, nagrodą za III miejsce jest  jeden dzień bez pytania.

Wystawę wszystkich plakatów można obejrzeć w auli szkolnej w najbliższym czasie. Zwycięzcom gratulujemy.

Jolanta Kosiak