OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SZKÓŁ - IMIENIA WINCENTEGO WITOSA

W sobotę 10 października delegacja naszej szkoły uczestniczyła w I Zjeździe Szkól im. Wincentego Witosa w Różańcu k/Biłgoraju. Spośród 27 szkół noszących wspólne imię przyjechało 15 delegacji. Uczestniczyliśmy w uroczystościach, reprezentując szkołę w poczcie sztandarowym oraz w konkursie wiedzy o Wincentym Witosie i Ruchu Ludowym. Gabriela Załocha (III Tżug), która wygrała eliminacje szkolne w finale zajęła 6 miejsce – gratulujemy!

Zjazd szkół, których łączy wspólny patron pozwolił nam nawiązać nowe znajomości oraz zwiedzić szkołę, która kształci młodzież w podobnych zawodach jak nasza. Mamy nadzieję, że w następnych latach odwiedzimy kolejne szkoły imienia Wincentego Witosa.

Szkołę reprezentowali:

Poczet sztandarowy w składzie: Klaudia Ciskał, Klaudia Pieprzak i Tomasz Rzeszowski, Gabriela Załocha (udział w finale konkursu) oraz opiekunowie: Barbara Dutka, Małgorzata Pomianek , Agnieszka Kasprzyk i Andrzej Drygaś.

ZOBACZ - PODZIĘKOWANIE

ZOBACZ - ZDJĘCIA