WARSZTATY KULINARNE W PRZEDSZKOLU W WOLICY ŁUGOWEJ

Dnia 8 czerwca uczennice klasy II a TŻ: Natalia Zając, Magdalena Dmuchała, Kamila Jaworek i Marta Ciołek wraz z nauczycielem Magdaleną Charchut uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w przedszkolu. Młodzież zaprezentowała dzieciom różne formy dekoracji potraw z owoców.  Dzieciaki przygotowały palmę z owoców, udekorowały koreczkami krokodyla z ogórka. Zdegustowały koktajl truskawkowy i sok pomarańczowo-jabłkowo-marchwiowy przygotowany w przedszkolu przez uczennice. Na dzieci czekały też inne słodkości - babeczki z kremem budyniowym, galaretki z owocami, drożdżowe rogaliki i dekoracyjnie przygotowany arbuz. Dzieci podziwiały również carving  w warzywach, który przygotowała Natalia Zając. Wszystkim bardzo podobało się spotkanie, czego dowodem jest uzyskanie dyplomu Przyjaciela Przedszkolaka. Serdecznie dziękuję  uczniom  za chęć i zaangażowanie się w przygotowanie warsztatów.
M.Ch.