OZDABIAMY SŁODKIE KURCZĘTA TUŻ PRZED WIELKANOCĄ

W czwartek  i piątek , tj. 23 i  24 marca naszą szkołę ponownie odwiedziły dzieci z Przedszkola z Sędziszowa Małopolskiego i Wolicy Ługowej. Tym razem dzieci dekorowały wcześniej upieczone przez uczniów klasy II TŻ i członków koła gastronomicznego wielkanocne symbole: baranki, zajączki, kurczątka i jajka. Podczas naszych warsztatów cukierniczych, dzieci miały okazję do kreatywnej zabawy. Dzieci i tym razem bardzo chętnie angażowały  się w słodką przygodę. Bardzo przyjemnym etapem była  sama dekoracja -  lukrowały ciasteczka, ozdabiały je perełkami i dekoracjami z masy cukierniczej, które zabrały ze sobą do domu. Nie mogło zabraknąć też niespodzianki- maluchy degustowały koktajl borówkowy, kruche babeczki oraz sok ze świeżo wyciśniętych owoców. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciaczkom za wspaniałą współpracę, a ich nauczycielom gratulujemy  tak rezolutnych i pomocnych dzieci! Wszystkie były wspaniałe! :)

Dziękujemy również Samorządowi Uczniowskiemu, klasie II TŻ, członkom koła gastronomicznego oraz klasie III a TŻ za pomoc w przeprowadzeniu warsztatów cukierniczych.

Magdalena Charchut, Halina Wiktor