I MY TEŻ TAM BYLIŚMY

I my też tam byliśmy Robert Janowski jaka to melodia warsztaty

Robert Janowski, prowadzący popularny teleturniej: Jaka to melodia?, zawitał do Rzeszowa. 9 marca w murach Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania spotkał się z grupą ponad 200 uczniów klas patronackich z Podkarpacia, czyli  klas objętych  przez WSIiZ elitarnym programem, skierowanym do najlepszych szkół w regionie.  Podczas tego spotkania mówił o kreowaniu własnego wizerunku „Jak cię widzą tak cię piszą”. Marcowe spotkanie z uczniami otworzy cykl wydarzeń z udziałem znanego prezentera pod nazwą „Laboratorium wizerunku Roberta Janowskiego”. Dla najlepszych uczniów z klas patronackich WSIiZ zaplanowano specjalistyczne warsztaty w mniejszej grupie.  Uczniowie o miejsce na warsztatach powalczą przygotowując własny projekt wizerunkowy. My też spróbujemy powalczyć.

kl. IV b TŻiUG