DZIEŃ NAUCZYCIELA W ZSA-T

Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela jest polskim świętem państwowym oświaty i szkolnictwa wyższego. Święto zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. W tym roku w ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie Samorząd Uczniowski obdarował Dyrekcję Szkoły, nauczycieli symbolicznymi prezentami - okolicznościową kartą z życzeniami, kwiatami, słodką niespodzianką. Ponadto na telebimach ukazały się życzenia dla każdego wychowawcy przygotowane specjalnie na tę okazję przez samorządy klasowe. Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty i jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych. Oczywiście z tego powodu jest to święto lubiane nie tylko przez nauczycieli, ale również, nie mniej przez uczniów. Życzymy wszystkim przyjemnego świętowania.