REGIONALNA AKADEMIA ORACLE

W ramach współpracy naszej szkoły z Politechniką Rzeszowską 20 lutego 2016r. uczniowie: Sebastian i Dominik Toton wzięli udział w zajęciach informatycznych wchodzących w skład Regionalnej Akademii Oracle. Podczas zajęć pogłębiali swoją wiedzę z zakresu systemów bazodanowych oraz systemów operacyjnych z rodziny Unix. Ćwiczenia laboratoryjne po okiem wykładowców Politechniki to bardzo dobra okazja na rozwinięcie swoich informatycznych zainteresowań, a także próbka tego, czego można spodziewać się na kolejnych szczeblach edukacji informatycznej. Akademia Oracle składała się z trzech spotkań, a podsumowaniem projektu będzie jak co roku Konferencja Oracle Academic Day oraz Olimpiada Informatyczna.