TRZECIE MIEJSCE W POWIECIE

Coroczną tradycją jest spotkanie podsumowujące wyniki współzawodnictwa sportowego szkół powiatu ropczycko-sędziszowskiego za miniony rok szkolny. Na ogłoszenie wyników zapraszani są nauczyciele wychowania fizycznego i dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie biorą czynny udział we współzawodnictwie sportowym. W dniu 22. 09.2016 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ropczycach odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych za rok 2015/2016. Zespoły, które osiągnęły najlepsze wyniki sportowe zostały uhonorowane pamiątkowymi nagrodami i dyplomami. Sportowcy z Zespołu Szkół Agro – Technicznych wywalczyli III miejsce. Nauczyciele wychowania fizycznego składają podziękowania wszystkim zaangażowanym sportowo uczniom, którzy pracowali na ten sukces. Podsumowanie wyników sportowych Licealiady odbyło się dzisiaj w Starostwie Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego.