LOKALNA AKADEMIA CISCO

Lokalna Akademia Cisco działająca w naszej szkole rozszerzyła swoją ofertę o kolejne kursy informatyczne potwierdzane międzynarodowymi certyfikatami. Tym razem uczniowie mogą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu systemy operacyjnego Linux. Na uczniów chętnych do skorzystania z takiej formy dokształcania nie trzeba było długo czekać. Dominik Toton z trzeciej klasy Technikum Informatycznego jako pierwszy przeszedł kilkutygodniowy kurs i pozytywnie zdał egzamin.

Certyfikowane kursy to bardzo oczekiwany przez pracodawców wpis w naszym CV, szczególnie gdy zdobyte umiejętności są potwierdzane przez wiodące międzynarodowe marki w danej dziedzinie. Przez 7 lat istnienia nasza Akademia Cisco wydała już kilkadziesiąt certyfikatów potwierdzających wiedzę kursantów z obszaru budowy komputerów oraz działania sieci komputerowych. Teraz czas na system Linux.