HARCERSKA GWIAZDKA Z NIEBA

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia.  Jest to wyjątkowy czas, w którym większą uwagę zwracamy na potrzeby drugiego człowieka. Doceniające okres tych wyjątkowych dni, członkowie SK PCK wraz z harcerzami organizujemy akcję „Harcerska Gwiazdka z Nieba”, której głównym celem jest pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom w naszej okolicy.

Akcja nasza ma na celu zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, tj. żywności, środków czystości, przyborów szkolnych, zabawek, słodyczy dla dzieci, nowej pościeli i ręczników. Możliwość jest również pomoc finansowa. Zebrane rzeczy zostaną przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom. Bardzo prosimy o włączenie się do naszej akcji. Zbiórkę prowadzimy od dnia 21.11.2016 r. do 15.12.2016 r. dary prosimy składać do gabinetu WF lub do pokoju nauczycielskiego.

Koordynatorami akcji w szkole są:
Pan Jakub Skóra
Magdalena Juda
Rafał Winiarz

Razem możemy sprawić, by te święta były wyjątkowe dla wszystkich rodzin. Bez Waszej pomocy nie damy rady. Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie w tak szlachetny cel.
SK PCK