Konsultacje
HARMONOGRAM KONSULTACJI ZESPOŁU JĘZYKÓW OBCYCH
KONSULTACJE DLA KLAS 1-3
NAUCZYCIEL |
DZIEŃ |
GODZINA |
Marcinek Faustyna |
Wtorek |
12.25- 13.10 |
Wiktor Paulina |
Wtorek |
10:00-11:00 |
Kucharska Anna |
Wtorek |
14:00-15:00 |
Konefał Agnieszka |
Środa |
14.00-15:00 |
Trzyna Edyta |
Wtorek |
14:00- 15:00 |
Hendzel Barbara |
Poniedziałek |
15:00- 16:00 |
Harmonogram konsultacji zespołu przedmiotowego: Mechanizacji Rolnictwa i Energetyki Odnawialnej
L. p. |
Nauczyciel |
Data |
Godzina |
Sala |
1. |
Andrzej Zawisza |
05.06.2020 r. |
10.00-12.00 |
W-17 |
2. |
Zbigniew Kozub |
01.06.2020 r. |
9.00-13.00 |
310 |
02.06.2020 r. |
9.00-13.00 |
310 |
||
3. |
Roman Feret |
02.06.2020 r. |
12.00-14.00 |
204 |
16.06.2020 r. |
12.00-14.00 |
204 |
||
23.06.2020 r. |
12.00-14.00 |
204 |
||
4. |
Marcin Opiela |
03.06.2020 r. |
8.30-10.00 |
W-18 |
09.06.2020 r. |
8.30-10.00 |
W-18 |
||
5. |
Piotr Łoboda |
03.06.2020 r. |
9.00-11.30 |
W-6 |
6. |
Jacek Szaroma |
03.06.2020 r. |
10.00-14.00 |
W-17 |
04.06.2020 r. |
11.30-14.00 |
W-17 |
||
7. |
Krystian Kubik |
03.06.2020 r. |
11.30-13.30 |
W-6 |
8. |
Waldemar Łagoda |
01.06.2020 r. |
10.00-12.00 |
W-3 |
03.06.2020 r. |
10.00-12.00 |
W-3 |
Harmonogram konsultacji Zespołu Przedmiotów Humanistycznych
1.Katarzyna Czajkowska
Konsultacje z historii dla klas I IbP, I MP, I TAP/ I TUP, I ŻP i I BMP będą 1 czerwca 2020
r. od 14.50, zaś dla klas I IaG, I IbG, I TAG/ I TMG, I ŻG i II BM - 2 czerwca 2020 r. od
14.50. Wszystkie konsultacje odbędą się w sali 207.
2.Małgorzata Pięta
środa od 12.25 - 14.00
3.Sabina Urbanek
każdy piątek 13.10
4.Agnieszka Zięba –Kubik
środa od 14 do 15.30
5.Jolanta Kosiak
środa 14.00-14.45
6. Paryś Julian
wtorek 8:00-8:30
7.Grzegorz Rydzy:
wtorek, 8.45 - 9.30, sala 207
8.Woźny Urszula
czwartek, 11.30 - 13.10
Harmonogram konsultacji Zespołu Przedmiotów Informatycznych
Roman Feret
2, 16, 23 czerwca 2020 r.
Informatyka godzina: 10:00 – 12:00 sala 301
Dorota Gałat-Bubeńko
- , sala 221:
8:00-8:25 - klasa 1 IbG (2 uczniów) -utk;
8:30 – 8:55 klasa 2tmr (2 uczniów)- matematyka;
9:00 - 9:25 klasa 3 tż (2 uczniów)- matematyka;
9:30 - 10:00 - IaG (1 uczeń)- informatyka;
- Monika Konieczny
Wtorek (2.06.2020r., 16.06.2020r.) sala 301, godz. 8:00-9:00, sala 301.
Leszek Klabacha
Piątki w godz. 10:00 - 12:00
Łukasz Mędrygał
Wtorek od 9.00-13.00, sala 221
Maciej Matusik
Poniedziałek, 11:30 – 14:00, sala 218
Marcin Opiela
Środa 03.06.2020 r. w godzinach 8.30 - 10.00
Paweł Paśko
2 czerwca we wtorek o 10:00 w sali 220
Mateusz Wojtaszek
Piątek godzina 9:00
Konsultacje z przedmiotów geodezyjnych, architektury krajobrazu
i przedsiębiorczości - 2019/2020, semestr II - czerwiec.
Halina Wiktor - 01.06.2020 o 8.00 – sala 102a
Katarzyna Bober - piątek w godzinach od 8.00 do 9.00 – sala 114
Agnieszka Wychocka - środa o 8.00 – sala 309
Alina Czarnik - wtorek w godzinach od 8.00 do 10.00 – sala warsztaty 106
Marcin Opiela - 03.06.2020 w godzinach 8.30 - 10.00 – sala 104
Harmonogram konsultacji z uczniami klas I-III
Zespół przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Nazwisko i imię |
Termin konsultacji |
Charchut Magdalena |
Piątek, 05.06.2020, 7:30- 8:30 , sala 113 |
Dykas Adam |
Czwartek, 04.06.2020, 12:00-15:00 , sala 104 |
Dudzińska Dorota |
Środy , od 10:45 , sala 116 |
Feret Roman |
wtorek, 02.06.2020, 8:00-10:00, sala 204 wtorek, 16.06.2020, 8:00-10:00, sala 204 wtorek, 23.06.2020, 8:00-10:00, sala 204 |
Gałat-Bubeńko Dorota |
Wtorek ,02.06.2020, 8:00-10:00, sala 221 |
Gawron Jadwiga |
Poniedziałek, 01.06.2020, 8:00-8:45, sala 307 Poniedziałek, 15.06.2020, 8:00-8:45, sala 307 |
Krawczyk Sławomir |
Czwartek, 7:30- 8:45, sala 205 |
Michnik Magdalena |
Środy, 10:00-12:00 , sala 102 |
Wioletta Walczyk – Weselak |
Poniedziałki, 13:10-14:00, sala 103 |