WYRÓŻNIENIE DLA SZYMONA, UCZNIA ZSAT

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ – „Chrzest Polski” – Fundacja Słowo.

Każde społeczeństwo i każda jednostka powinna czuć więź ze swoją Ojczyzną, powinna być świadoma swojej historii i swoich korzeni. Zakorzenienie w historii umożliwia budowanie patriotyzmu, dumy z przynależności do własnego narodu i stwarza poczucie odpowiedzialności ludzi za dobro i właściwy rozwój społeczeństwa.

W konkursie wzięło udział 2 uczniów z naszej szkoły: Szymon Raś oraz Piotr Bielański. Do II etapu, I Ogólnopolskiego Konkursu na prezentację multimedialną – „Chrzest Polski” zakwalifikował się Szymon Raś. Do Fundacji Słowo przesłano 962 prezentacji. Do II etapu zakwalifikowało się 248 prezentacji. Na końcowym etapie, Szymon otrzymał wyróżnienie równorzędne.

Opiekunami prac byli nauczyciele historii w ZSAT w Ropczycach.