UCZNIOWIE ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU W WODR

W dniu 13 listopada 2018 roku uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu wraz z nauczycielami H. Wiktor oraz K. Bober, wzięli udział w konferencji p.t.:„Nowości w uprawie roślin ozdobnych – ogród zimowy”. Spotkanie to odbywało się w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Oprócz nas w konferencji tej uczestniczyli ogrodnicy i działkowcy z całego województwa podkarpackiego. Wykładowcami były panie z Uniwersytetu Rzeszowskiego , między inny pani dr Marta Pisarek , wykładowca na Wydziale Architektury Krajobrazu. Wysłuchaliśmy ciekawych wykładów na tematy takie jak: „Projektowanie ogrodów zimowych”, „Dobór roślin do ogrodów” oraz „Pielęgnacja i ochrona roślin zimozielonych i zalecanych do ogrodów zimowych”. Mieliśmy również okazję porozmawiać z panią doktor i zaprosić ją do odwiedzenia naszej szkoły. Mamy więc nadzieję, że w kwietniu zorganizujemy w naszej szkole ciekawą konferencję dla naszych uczniów.
K.Bober