TRADYCYJNY MAZUREK WIELKANOCNY - KONKURS

Szkolne  Koło Gastronomiczne Ogłasza kulinarny KONKURS na TRADYCYJNY MAZUREK WIELKANOCNY

W ramach konkursu uczestnicy muszą wykonać samodzielnie mazurek wielkanocny oraz zaprezentować na zdjęciu gotowy produkt, przysłać przepis wraz ze sposobem wykonania wypieku.

Konkurs kierowany jest do uczniów wszystkich klas Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Celem konkursu jest podtrzymanie tradycji pieczenia mazurków i wyłonienie szkolnego  mistrza wypieków.

Wykonane zdjęcia wypieków wraz z przepisem  należy wysłać do dnia 9.04.2021 na adres szerszen.s@wp.pl   lub dudzinska.dorota@gmail.com

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej szkoły w poniższym linku:  link do regulaminu

Organizatorzy:

Sylwia Nizioł i Dorota Dudzińska