POLA NADZIEI JESIEŃ 2021

Nasi uczniowie ponownie pokazali, że chcą  i potrafią pomagać. Tym razem włączyli się do ogólnopolskiej inicjatywy Pola Nadziei Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Każdego roku jesienią sadzone są cebulki żonkili przez pracowników firm, uczniów szkół i przedszkoli oraz osoby indywidualne z województwa podkarpackiego. Wiosną kwiaty są ścinane oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. W tym roku sadzenie cebulek żonkili odbyło się 6 października. Jest to data szczególnie ważna ponieważ w tym dniu została założona Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, która działa na terenie województwa podkarpackiego już od 15 lat. Dziękujemy IV Tak, II Tak,  II Tmr.

LOP, SzKW