KONKURS JĘZYKOWY

ZESPÓŁ SZKÓŁ AGRO-TECHNICZNYCH W ROPCZYCACH ZAPRASZA SERDECZNIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE JĘZYKOWYM!!!

Zadanie jest bardzo proste – wybierz jeden z załączonych komiksów, skseruj i uzupełnij w nim puste dymki w języku angielskim lub niemieckim.

Jeśli chcesz – możesz dorysować własny, dodatkowy dymek. Zwycięzców wybiera Komisja Konkursowa - nagradzając najciekawsze /najśmieszniejsze/ najbardziej kreatywne propozycje.

Gotową grafikę wyślij na adres szkoły: Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach, ul. Mickiewicza 13, 39-100 Ropczyce lub na adres mailowy: rolbit@poczta.onet.pl (w tytule zapisz: Konkurs - Komiks). Zgłaszając pracę do konkursu podaj swoje dane osobowe: imię, nazwisko, wiek, nazwę szkoły do jakiej uczęszczasz, klasę, imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna.

Do kiedy trwa konkurs?
Etap I: 5 grudnia – 21 grudnia.
Etap II: styczeń-luty 2023 r. (dokładny termin zostanie podany po realizacji etapu pierwszego).

Kto może wziąć udział?
Wszyscy uczniowie klas 8 szkół podstawowych oddalonych do 30 km od granic administracyjnych miasta Ropczyce.
Na uczestników konkursu czekają oryginalne i atrakcyjne nagrody

pobierz: regulamin

komiksy