KONKURS GASTRONOMICZNY

Uczniowie klasy I technikum żywienia i usług gastronomicznych gotowali z pasją w konkursie gastronomicznym! Już po raz drugi w naszej szkole, 13 czerwca  2019 roku, odbył się konkurs gastronomiczny pod opieką Sylwii Nizioł i Doroty Dudzińskiej pt. „W krainie warzyw” . Uczniowie mieli za zadanie wykonać, pracując w dwu osobowych zespołach,  przystawkę z warzyw z dodatkiem cukinii. Zawodnicy zaprezentowali smakowite potrawy: wiosenną tartę z cukinią, faszerowane cukinie, roladki z cukinią, serem i marchewką, pizzerinki i cukiniowe pizze. Efekty pracy młodych kucharzy oceniali: dyrekcja, przedstawiciele nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyrównanego poziomu i ciekawych pomysłów, prezentacji i ekspedycji potraw.