KAROL LAUREATEM OLIMPIADY BHP W ROLNICTWIE

W dniu 4 marca br. odbyło się podsumowanie finału wojewódzkiego olimpiady wiedzy na temat bezpieczeństwa i higieny pracy  w rolnictwie – 2020 r., w którym uczestniczyli uczniowie szkół rolniczych z terenu województwa podkarpackiego.

W finale olimpiady uczestniczyło 14 uczniów. Komisja konkursowa po dokonaniu prezentacji przygotowanych przez uczestników olimpiady wyłoniła laureatów wśród których nasz uczeń Karol Rymarski z II klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki zajął II miejsce

Warunki epidemiologiczne nie pozwoliły na uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie.

Podsumowanie konkursu odbyło się więc w formie wideokonferencji, w której wzięli udział:

Pani Aneta Gronowicz  Z-ca Okręgowego Inspektora Pracy w Rzeszowie,

Pani Sylwia Szczygieł Z-ca Dyrektora Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie,

Pan Jerzy Borcz - Dyrektor Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie,

Pani Magdalena Rożek – Z-ca Dyrektora Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział Regionalny w Rzeszowie,

Pan Wiesław Lada - Dyrektor Biura  Podkarpackiej Izby Rolniczej,

Pan Robert Pieszczoch – Dyrektor Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Nagrody ufundowane przez współorganizatorów konkursu:

Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie,

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Rzeszowie,

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie,

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział Regionalny w Rzeszowie,

Podkarpacka Izba Rolnicza,

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale,

Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A.,

zostały przekazane Dyrektorom Szkół, którzy podczas wideokonferencji uroczyści wręczyli je laureatom konkursu w imieniu organizatorów.

Przedstawiciele współorganizatorów konkursu oraz fundatorów nagród złożyli uczniom biorącym udział w olimpiadzie gratulacje z osiągniętych wyników w ramach współzawodnictwa oraz nabytej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy, którą mogli się wykazać uczestnicząc w konkursie.

Karolowi gratulujemy bardzo dużej wiedzy oraz cennych nagród. Życzymy powodzenia w dalszej nauce oraz konkursach.