INFORMATYCY W WARSZAWIE ODEBRALI NAGRODY

W piątek 5 października delegacja naszej szkoły wzięła udział w uroczystej gali podsumowującej kolejny rok działa program IT Szkoła, która odbyła się w Warszawie w siedzibie Facebooka. Tym razem mięliśmy podwójną okazję do świętowania – po pierwsze odebraliśmy statuetkę za pierwsze miejsce naszej szkoły w ogólnopolskim rankingu szkół IT, w której to pokonaliśmy blisko 700 innych placówek, a po drugie w konkursie Grand IT Test w pierwszej dziesiątce mięliśmy aż pięcioro naszych reprezentantów. Gratulacji i podziękowań nie było końca, a organizatorzy i pomysłodawcy rankingu – przedstawiciele Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki podkreślają fenomen „Agro-Technika” z Podkarpacia, który co roku kładzie na łopatki krajową konkurencję.

Maciej Matusik