DZIEŃ OTWARTY WSIIZ

29 stycznia 2019 roku klasa IV TŻiUG jako klasa patronacka WSIiZ oraz przedstawiciele klasy II TŻiUG wraz z opiekunami: M. Charchut i S. Majką-Białorudzką wzięły udział w Dniu Otwartym WSIiZ w kampusie uczelni w Kielnarowej. Nasza młodzież miała okazję zapoznać się z  aktualna ofertą dydaktyczną uczelni. Szczegółowych informacji na temat kierunków, specjalności, programów studiów udzielali wykładowcy, studenci oraz absolwenci. W programie Dnia Otwartego znalazło się szereg wykładów dla uczniów i nauczycieli.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział i w wykładzie motywującym „Tu każdy wygrywa marzenia! Motywacja i osiąganie celów na studiach” – Paulina Kawa-Zięba, Life Roots oraz w wykładzie „Dopalacze i narkotyki – czego nie wiemy” – prof. Paweł Januszewicz, lekarz pediatra, profesor nauk medycznych, wieloletni dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

M.Ch., S.M-B.