CIEKAWA LEKCJA

W dniu 12.12.2108r. uczniowie klas informatycznych naszej szkoły wzięli udział  w wykładach  Koła Naukowego MECHATRON przy Uniwersytecie Rzeszowskim, w ramach projektu Ja się cały czas czegoś uczę". Młodzi informatycy brali udział w wykładach: „Tajniki Mediów Społecznościowych”, „Biotechnologia”, „Cyberbezpieczeństwo”. Nasi uczniowie mieli okazję również obejrzeć stoiska, na których Koła naukowe Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprezentowały swoje prace badawcze. Przez cały czas spędzony na uczelni towarzyszyli nam opiekunowie naszej grupy – studenci drugiego roku Informatyki. Oprowadzali nas oni po uczelni oraz przekazali nam cenne informacje dotyczące kierunku na którym studiują. Zajęcia przebiegły w przyjaznej, naukowej atmosferze. Były inspiracją dla uczniów, którzy wkrótce będą musieli dokonać wyboru dotyczącego dalszej drogi kształcenia zawodowego.