ŚWIAT POTRZEBUJE MIŁOŚCI

Pod takim tytułem uczniowie naszej szkoły zaprezentowali 21 grudnia 2015r. program z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku. W śnieżnobiałej scenerii, przy dźwiękach kolęd i pastorałek przenieśliśmy się w świat dobra i piękna. Składane pod choiną prezenty były tymi najlepszymi, jakie możemy podarować każdemu człowiekowi: życzliwość, współczucie, miłość, przyjaźń, tolerancję... Piękne teksty przypomniały nam o podstawowej prawdzie, jaka wiąże się z głębokim przeżywaniem świąt: zawsze, ilekroć wyciągamy rękę do swojego brata, jest Boże Narodzenie.

Dziękujemy młodzieży za wzruszający występ oraz opiekunkom - pani Sabinie Urbanek i pani Joannie Kozubowskiej - za pomysł  i inspirację. W czasie spotkania wzruszająco zabrzmiała "Kolęda dla nieobecnych", znak pamięci o tych uczniach, którzy przedwcześnie od nas odeszli. W programie świątecznym udział wzięli:  Agata Magdoń, Kacper Szlachta, Edyta Dubiel, Magdalena Durał, Karolina Kujda, Monika Filipek, Mariola Puszkin, Patrycja Wojtaszek, Marcin Birkowski, Rafał Winiarz, Dariusz Świstak, Radosław Smaga, Konrad Jarzębski,  Łukasz Koczela, Szymon Ziemiński, Przemysław Tęczar, Dawid Witalec, Krystian Feret, Jakub Kusowski, Wojciech Pieknik, Marcin Guzy, Karol Siwiec.

MP