DZIEŃ KOBIET W ZSA-T

DROGIE PANIE I KOLEŻANKI DUŻO ZDROWIA,SZCZĘŚCIA,
UŚMIECHU NA TWARZY
OBY KAŻDY DZIEŃ BYŁ DLA WAS KWIATEM
KTÓRY ROZKWITA W WASZYCH SERCACH”

Tymi słowami przewodniczący ZSAT przywitał wszystkie kobiety zebrane w auli szkolnej w dniu 8 marca. Dwa dni wcześniej odbył się plebiscyt, w którym to uczniowie mogli głosować w dwóch kategoriach: Nauczycielka Roku 2017/2018 oraz Dziewczyna Roku 2017/2018. Prawo do wyrażania swojej opinii mieli oczywiście uczniowie płci męskiej. Spośród wszystkich nominowanych jury, w składzie: ks. Marek Kędzior, p. Maciej Matusik i p. Paweł Paśko, wybrało po cztery panie w każdej kategorii, które w DNIU KOBIET wzięły udział w krótkich potyczkach.  Zadania jakie zostały dla niech przygotowane to: autoprezentacja, wbijanie gwoździ na czas, dmuchanie balonów do momentu aż te pękną, wiązanie krawata, podbijanie piłki oraz taniec z wybranym partnerem. Panie radziły sobie doskonale, pomagał im w tym zapewne doping ze strony widzów. Wyjątkowo aktywna wśród publiczności była klasa 2 ZM, która zdecydowanie dodawała skrzydeł swojej faworytce, dzięki temu tytuł nauczycielki roku zdobyła pani Joanna Doroba. W kategorii dziewczyna roku zwyciężyła zaś uczennica klasy 3TAŻ Weronika Piwowar. To jednak nie wszystkie atrakcje przygotowane przez przewodniczącego szkoły Pawła Koczelę oraz jego kolegów. Wielu emocji dostarczył również występ Łukasza Lisaka oraz Natalia Stanek z klasy 2 TŻ, zaśpiewali oni piosenkę „Babę zesłał Bóg”. Występ wokalistów tak się spodobał, że publiczność poprosiła o bis. Podczas obrad jury mogliśmy również obejrzeć krótki skecz: „Biuro Matrymonialne” w wykonaniu Pawła Koczeli z klasy 2 TŻG oraz Marka Szalwy z klasy 3 TMR. Reakcja publiczności była jednoznaczna, wszyscy świetnie się bawili. Całe przedstawienie zakończył Kacper Szlachta piosenką dedykowaną dla wszystkich pań „Kobiety jak te kwiaty”.

ZOBACZ FILM